مسکو ارزانترین شهر برای گردشگران شد

هفته نامه جامعه و فرهنگ روسیه امروز , 15 مرداد 1395 ساعت 12:17

سایت اطلاع رسانی گردشگری «تریپ اوایزِر» نوشته است که مسکو یکی از 10 شهر ارزان برای بازدید گردشگران شده است. کارشناسان این سایت استراحت سه روزه در مسکو پایتخت روسیه را حدود 890 دلار (56 هزار روبل) ارزیابی کرده‌­اند که با این اوصاف جایگاه ششم را در این فهرست کسب می­‌کند.


دیدبان روسیه: سایت اطلاع رسانی گردشگری «تریپ اوایزِر» نوشته است که مسکو یکی از 10 شهر ارزان برای بازدید گردشگران شده است. کارشناسان این سایت هرساله فهرستی از نقاط جذاب و ارزان قیمت برای گردشگران تهیه می‌­کنند.


کارشناسان این سایت استراحت سه روزه در مسکو پایتخت روسیه را حدود 890 دلار (56 هزار روبل) ارزیابی کرده‌­اند که با این اوصاف جایگاه ششم را در این فهرست کسب می­‌کند.

ارزانترین شهر برای سفر گردشگران در فهرست حاضر پایتخت ویتنام است. هزینه سفر به این شهر به طور متوسط 674 دلار است. پس از آن شهر بمبئی پایتخت هند (767 دلار) و سپس پایتخت آفریقای جنوبی (791 دلار) قرار می­‌گیرند.

برای آماده کردن این فهرست معمولا هزینه­‌های سفر یک زوج گردشگر و زندگی در هتل چهارستاره به مدت سه روز، گردش در پارک و مراکز تفریحی، صرف ناهار و شام و همچنین هزینه تاکسی را درنظر می­‌گیرند و هزینه بلیط هواپیما محاسبه نمی­‌شود. در ماه ژوئن شرکت مشاوره «Mercer» در رتبه بندی سالانه خود نوشته بود که سال 2015 مسکو پایتخت روسیه از جایگاه 50 به 67 نزول کرده است که دلیل آن افت قیمت روبل و پایین آمدن هزینه سفر برای خارجیان است.

منبع: لنتارو


پایان نوشتار/


کد مطلب: 1101

آدرس مطلب: http://www.russiaviewer.com/news/1101/مسکو-ارزانترین-شهر-گردشگران

سایت خبری تحلیلی دیدبان روسیه
  http://www.russiaviewer.com