۰
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۴

حمایت از مسلمانان در شورای فدرال فدراسیون روسیه

حمایت از مسلمانان در شورای فدرال فدراسیون روسیه
دیدبان روسیه: "آلیگ ماروزوف" عضو کمیته‌ی امور بین‌الملل شورای فدرال با بیان اینکه پیروان هیچ مذهبی به اندازه‌ی مسلمانان مورد حمله تروریسم نبوده اند، اظهار داشت که تلاش‌هایی که در جهت مرتبط دانستن و نسبت دادن مسلمانان با تروریسم انجام می‌شود جایز نیست. این سناتور همچنین با اشاره به حمله ون به صفوف مسلمانان در لندن، از افزایش اسلام هراسی در اروپا سخن گفت.

به گزارش دیدبان روسیه وی تاکید کرد که تروریسم هیچ‌ گونه ارتباطی با اسلام ندارد. آلیگ ماروزوف در مصاحبه با رادیو اسپوتنیک تصریح کرد: "جای تامل دارد که روزانه شمار زیادی از مسلمانان در اقدامات تروریستی توسط افرادی که گفته می‌شود گرایش اسلامی دارند کشته می‌شوند؛ در حالی‌که تروریسم از این نظر متمایز می‌شود، که تروریسم هیچ گونه ملیت و تعلق مذهبی ندارد و نمی‌تواند داشته باشد."

به گفته‌ی وی تشدید اسلام‌هراسی در جامعه تنها به سود تروریست‌هایی است که در تلاش هستند هراس و بی اعتمادی را در بین مردم بیشتر و بیشتر کنند.

در حمله‌ی ماشین به مسلمانان در مسجدی در شهر لندن، یک تن کشته و ده‌ها نفر نیز مجروح شدند. خود مسلمانان مجرم را دستگیر و تحویل پلیس دادند که هنگام دستگیری مشت گره کرده و فریاد می‌کشید که تمام مسلمانان را خواهد کشت.

منبع: اسلام نیوز


پایان نوشتار/

 
کد مطلب: ۳۸۹۲
نام شما

آدرس ايميل شما