۰
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲

لیبرمن: در صورت استفاده از "اس ۳۰۰" علیه جنگنده‌های ما، آن را نابود می‌کنیم

لیبرمن: در صورت استفاده از "اس ۳۰۰" علیه جنگنده‌های ما، آن را نابود می‌کنیم
دیدبان روسیه: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد، در صورتی که از سامانه‌های روسی اس ‌۳۰۰ علیه جنگنده‌های ما استفاده شود، آن را نابود خواهیم کرد.

آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت مدعی شد، در صورتی که سوری‌ها از سامانه‌های دفاع هوایی اس ‌۳۰۰ ساخت روسیه علیه جنگنده‌های ما استفاده کنند، اسرائیل به شدت پاسخ خواهد داد،‌ آنچه برای ما اهمیت دارد، آنست که سامانه‌های دفاعی که روس‌ها در اختیار سوریه قرار داده‌اند، علیه ما به کار نروند، در چنین صورتی ما نیز علیه این سامانه‌ها اقدام خواهیم کرد.

لیبرمن با اشاره به گزارش‌های مطبوعاتی دال بر درخواست تل‌آویو از مسکو برای عدم تحویل سامانه‌های اس‌ ۳۰۰ به سوریه مدعی شد، این گزارش‌ها بی‌اساس هستند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه ایران مشکل اسرائیل است نه روسیه گفت: سامانه‌های دفاع هوایی روسیه پیش از این نیز در سوریه وجود داشتند اما علیه نیروهای اسرائیلی به کار نرفته‌اند.

وی در ادامه گفت: در طول چند سال گذشته کانال‌های ارتباطی به شکل دائم برای ممانعت از بروز اتفاقاتی میان روسیه و اسرائیل در سوریه برقرار بوده‌اند هرچند که در برخی مواقع رایزنی‌ها از این طریق دشوار می‌شدند.

لیبرمن مدعی شد، تنها طرفی که علیه ما اقدام می‌کند، سوری‌ها هستند، زمانی که سامانه‌های دفاعی سوریه علیه ما اقدام کنند، آن را نابود می‌کنیم.
 
منبع: ایسنا


پایان نوشتار/
کد مطلب: ۵۹۲۲
نام شما

آدرس ايميل شما