۰
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹

پوتین: افزایش درآمد مردم روسیه وظیفه اصلی من در سال‌های آتی است

پوتین: افزایش درآمد مردم روسیه وظیفه اصلی من در سال‌های آتی است
دیدبان روسیه: ولادیمیر پوتین در آستانه مراسم تحلیفش به عنوان رییس جمهور روسیه، خطاب به اعضای دولت گفت: افزایش درآمد واقعی شهرندان روسیه وظیفه‌ای اصلی برای رهبری کشور در سال‌های پیش‌رو خواهد بود.
 
به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، بر اساس اعلام کرملین، ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه اظهار کرد: وظیفه کلیدی ما در چند سال پیش رو، افزایش چشم‌گیر درآمد واقعی شهروندان است و اکنون پایه خوبی برای آن وجود دارد. اقتصاد کشور باثبات‌تر شده و کاهش سریع بهای نفت، اعمال فشار از طریق تحریم‌ها و تغییرات سیاسی جهان را  مدیریت کرده است.

رییس جمهور روسیه یادآور شد: اقدامات دولت باعث شد که روسیه بر رکود اقتصادی غلبه کرده و از ترمیم و احیای بسیاری از بخش‌ها اطمینان حاصل کند.

پوتین اظهار کرد: افزایش حقوق‌ کارمندان دولتی از جمله پزشکان و معلمان نتیجه‌ای مهم از فعالیت‌های دولت بود.

دمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه پیشتر گفته بود که پوتین اعضای دولت را در کرملین گرد هم آورده و به خاطر فعالیت‌هایشان از آنان تقدیر کرده است.

پسکوف گفت: رییس جمهور با اعضای دولت دیدار و از اعضای کابینه، کارمندان وزارتخانه‌ها و آژانس‌ها برای فعالیت‌هایشان در مقابله با چالش‌های پیش روی روسیه قدردانی کرد.

به گفته این سخنگو، پوتین در سخنانش تاکید کرد که دوره شش ساله پیشین دولت پر از "چالش‌های جدید و اتفاقات غیرعادی در کشور و همچنین جهان" بوده است.

پوتین در ماه مارس بار دیگر به ریاست جمهوری روسیه برگزیده شد و قرار است امروز (دوشنبه) مراسم تحلیف او برگزار شود.

منبع: ایسنا


پایان نوشتار/
کد مطلب: ۵۹۵۵
نام شما

آدرس ايميل شما