۰
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶

یک روزنامه فرانسوی مطرح کرد: راز موفقیت پوتین چیست؟

یک روزنامه فرانسوی مطرح کرد: راز موفقیت پوتین چیست؟
دیدبان روسیه: روزنامه فرانسوی Le Figaro نوشت: قدرت روسیه در چه چیزی نهفته شده است؟ معلوم شد که در تحصیلات. ولادیمیر پوتین به لطف تحصیلاتش رقبای ژئوپلتیکی خود را سرکوب میکند. بله در جلسات فقط بطور ظاهری نمینشیند، بلکه واقعا به سخنان زیردستان خود گوش میدهد.

به گزارش دیدبان روسیه به نقل از نیوز فرانت،‌ این روزنامه فرانسوی در ادامه آورده است:

برای نمونه یک روز پوتین سخنان وزیر کشاورزی که در مورد صادرات گوشت خوک به اندونزی صحبت میکرد را قطع کرد و توضیح داد که در کشور اسلامی هیچکس چنین گوشتی را نخواهد خرید. کارشناسان فرانسوی بابت این مسئله به شگفت آمدند و از آن به مثابه اهمیت آموزش جغرافیا استفاده نمودند.

آنها خاطر نشان کردند که پوتین در چارچوب رهبران جهانی که قادر به تمایز بین سنی ها و شیعیان نیستند، مفید بنظر میرسد. جای تعجب نیست که روسیه مواضع خود را در جهان عرب و کسانیکه تفاوت بین ایران و عراق را نمیدانند، استحکام بخشیده است. برای نمونه امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه، گویانای فرانسه را جزیره میداند اما این دپارتمان فرانسوی از یک طرف به اقیانوس اطلس و از طرفهای دیگر با برزیل و سورینام هم مرز است.

پوتین برای همه جالب است و مقالات زیادی برای جستجوی راز قدرت وی نوشته شده اند. آخر سر معلوم شد که رازش بسیار ساده است- تحصیلات خوب و تلاش بی وقفه.
 
کد مطلب: ۶۵۴۳
مرجع : بخش رسانه ای سفارت ج.ا.ایران در روسیه
نام شما

آدرس ايميل شما