۰
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۲

آینده از آن جوانان است

آینده از آن جوانان است
دیدبان روسیه: اعضای کمیسیون اتاق اجتماعی روسیه برای حمایت از طرح جوانان و نمایندگان آژانس فدرال در امور جوانان، پیش‌نویسی در مورد وضعیت جوانان در روسیه و اجرای سیاست جوانان با عنوان «نسل جدید: توسعه فعالیت استراتژی» تهیه کردند.

هدف اصلی گزارش این است که به گونه‌ای رفتار شود که سیاست‌گذاری در امور جوانان موفق و موثر اعمال شود. این سند به اجرای سیاست­های جوانان و نوآوری در این زمینه اختصاص داده شده است. کارشناسان اقدام به ویرایش و ارائه پیشنهاداتی درمورد این گزارش کردند و به مفاد اصلی این گزارش که در آینده به دولت روسیه ارسال خواهد شود، بندهایی را اضافه کردند.

"سانگاجی تاربایف" نماینده کمیسیون اتاق اجتماعی روسیه  در حمایت از پروژه‌های جوانان گفت، این موضوع را می‌توان در مفاد اصلی گزارش کارآفرینی جوانان آورد و لازم است که آن را به عنوان یک بند به مفاد این گزارش اضافه کرد.

"سلطان حمزیف" معاون اول کمیسیون نیز در این رابطه گفت: "ارزیابی کلی از سیاست جوانان بدون شک مثبت است. من می خواهم که ما از طریق مکانیسم­های خاص و تغییرات قانونی، جامعه را در یک چارچوب مشخص حفظ کنیم."

همچنین "سرگی پرشین" معاون سازمان فدرال «روس پاتریوت سنتر» گفت که ما همیشه به دنبال فرصت­هایی برای مذاکرات عمومی در مکان­های  اجتماعی روسیه هستیم. در چند مدت اخیر نهادهای اجتماعی به خوبی در حال رشد و توسعه می­باشند، که این امر بسیار مهم است. جوانان به طور جدی در توسعه روش­های جدید برای پیشرفت سیاست جوانان شرکت می­کنند.

"یوری بیکادروف" رئیس پروژه و برنامه­های آژانس فدرال در امور جوانان گفت: "سیاستگذاری جوانان برای  برای توسعه این پروژه باید با سرعت بیشتری عمل کند. ابزار قابل اطمینان در سیاستگذاری جوانان، مواردی می­باشد که به حل مشکلات در آینده کمک خواهد کرد."

در پایان "سارگیلانا بریزگالوا" معاون دپارتمان سیاسی دولت در حوزه علوم و آموزش روسیه گفت که جوانان به عنوان سرمایه­های آینده محسوب می­شوند و نیاز به توجه و تعامل از سوی مقامات اجرایی و نهادهای اجتماعی دارند.

منبع: اتاق اجتماعی فدراسیون روسیه


پایان نوشتار/
کد مطلب: ۲۵۷۸
مرجع : هفته نامه جامعه و فرهنگ روسیه امروز
نام شما

آدرس ايميل شما