۰
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲

آغاز فیلمبرداری «دیدن استالین»

آغاز فیلمبرداری «دیدن استالین»
دیدبان روسیه: "ولادیمیر مدینسکی" وزیر فرهنگ فدراسیون روسیه و رئیس انجمن نظامی-تاریخی، از محل فیلم برداری اپیزود پایانی فیلم «دیدن استالین» که به "میخائیل کوشکین" طراح تانک، می پردازد، بازدید کرد. این سکانس از فیلم‌برداری در میدان سرخ انجام می شد و کاربردان اینترنتی می توانستند به صورت آنلاین شاهد کار گروه باشند.

"کیم دروژینین" کارگردان این اثر، اپیزود دیدار میخائیل کوشکین و ژوزف استالین در پایان انتقال محرمانه تانک از خارکوف به مسکو در نمونه اولیه تانک تی-43، را فیلم برداری می‌کرد.

ولادیمیر مدینسکی اشاره کرد که این سناریو از لحاظ واقعی بودن سوژه و انتخاب بازیگر نظر او را جلب کرده است. مدینسکی گفت: "این فیلم در مورد مردم شوروی است، مردمی که سلاح پیروزی را ساختند، کوشکین طراح تانک و تیم وی قهرمانان اصلی هستند.«دیدن استالین» تصویری از سینمای واقعی روسیه است. سناریوی این فیلم به این دلیل نظر ما را به خود جلب نمود که هیچ چیز ساختگی در آن وجود ندارد. اپیزود دیدار کوشکین با استالین در حقیقت وجود داشته است."

کارگردان فیلم، کیم دروژینین پس از اکران فیلم «28 پانفیلوف» که در آن دستیار کارگردان بود، شهرت بسیاری کسب نمود. تهیه فیلم «دیدن استالین» را کمپانی «مدیا ترست» با حمایت وزارت فرهنگ روسیه، انجمن نظامی-تاریخی روسیه و وزارت دفاع برعهده دارد.

منبع خبر: مجله جامعه و فرهنگ روسیه امروز به نقل از وزارت فرهنگ فدراسیون روسیه


پایان نوشتار/
کد مطلب: ۴۸۲۲
مرجع : جامعه و فرهنگ روسیه امروز
نام شما

آدرس ايميل شما